• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Forever produkty z aloe vera

Jmenuji se Dana Hodanová a ve své 22leté praxi kosmetičky a masérky(Dornova metoda PLUS) jsem objevila přírodní produkty Forever vyrobené z čistého aloe vera. Od roku 2002 vedu Studio Danah, kosmetický salon v Praze, kde výrobky používám denně na sobě i na svých klientech. Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti a výsledky s produkty Forever.

Poradím Vám, jak podpořit imunitu, získat energii, jak detoxikovat a vyživit tělo, jak zhubnout bez hladovění a jak si váhu udržet, jak kvalitně vyživit klouby, jak se zbavit bolesti zad, jak důležitá je imunita už u nastávajicích maminek a malých dětí.

Forever Aloe Vera

 

Postupně jsem si rozšířila síť klientů a vypracovala se na pozici manažera, díky své aktivitě jsem v roce 2018 byla vybrána do Leadershipu společnosti Forever.

Pokud Vás zaujal styl mojí práce, můžete si mě vybrat za svého sponzora a poradce u Forever a já vám budu kdykoliv k dispozici.

Společnost Forever

Forever je rodinnou společností založenou v roce 1978 ve Scottsdale, Arizona. Forever Living Products je největší pěstitel, výrobce a distributor aloe vera produktů na světě. Působí ve 160 zemích světa.

Sleva 15%

Nakupovat můžete za maloobchdní cenu nebo se registrujte a získejte ihned 15% slevu na všechny produkty Forever. Chcete-li získat velkoobchodní cenu s 35% slevou, kontaktujte mne.

Chci 15% slevu

Forever Aloe Vera